Audi Apple CarPlay

Apple CARPLAY w twoim Audi


Czym jest Audi Apple Carplay ?

Apple Carplay to specjalna aplikajca opracowana we współpracy z inżynierami motoryzacji oraz telefonii komórkowej , umozliwa ona połączenie systemu w telefonie z systemem twojego Audi.

- Co daje Ci Audi Apple Carplay ?
Bez problemu możesz przenieść najważniejsze aplikacje ze smartphona na ekran swojego Audi - Google Maps  , Yanosik , Spotify , Waze oraz wiele innych treści 

- Czy Apple Carplay w Audi jest przydatny ?
Każda aplikacja ma swoje codzienne zastosowanie , nawigacje czy muzyka a nawet powiadomienia mogą być wyświetlane na ekranie MMI dzięki czemu nie będziesz musiał sięgać po telefon.

-Jak wygląda instalacja Audi Apple Carplay?
Większość nowszych modeli Audi od 2015 roku ma możliwośc uruchomienia funkcji Apple Carplay poprzeż tylko i wyłącznie oprogramowanie , w samochodach ze staryszch lat produkcji istnieją inne rozwiązania takie jak Apple Carplay BOX czyli urządzenie / komputer który montowany jest dodatkowo w miejsce obecnego dzięki czemu w swoim Audi będziesz posiadać aż dwa niezależne systemy , fabryczni Audi oraz nowy który daje możliwość łączenia z telefonem.

Współpraca Audi Carplay BOX z fabrycznym systemem jest niezależna i nie koliduje oraz nie zakłóca pracy fabrycznego systemu  , przełączanie się jest proste i wygodne jednym przyciskiem na panelu sterowania MMI. W każdej chwili mozna wrócić do fabrycznego systemu i przełączać dowolnie w trakcie użytkowania.

-Ile kosztuje Audi Apple Carplay ?
Ceny wachają się już od 1200zł do 3000zł w przypadkach gdzie niema możliwości instalacji oprogramowania.

-Czy można uruchomić Audi Apple Carplay zdalnie ?
W większości nowych modeli instalacja oprogramowania odbywa się przez USB/SD zatem niema znaczenia czy Nasz serwisant uruchomi proces aktualizacji czy użytkownik samemu.

-Czy instalacja jest bezpieczna ?
Nasze oprogramowanie jest w pełni bezpieczne oraz cały proces monitorowany i nadzorowany przez serwisanta dzięki czemu ryzyko uszkodzenia systemów jest zerowe , czego nie można powiedzieć o nie wiadomego źródła programach.