Dlaczego My?

Dlaczego My , a nie miliony innych?


Dlaczego warto a nawet konieczne jest wybrać naszą ofertę na tle "konkurencji" jeżeli w ogóle możemy używać tego słowa 

Przede wszystkim należy sobie uświadomić iż jakość usług w naszym kraju jest drastycznie pogarszana z roku na rok - wiąże się to z tym iż wiele "firm" oraz pseudo firm dąży do szybkiego zarobku a także szybkiej i jednorazowej obsługi co za tym idzie - firmy te nie patrzą przez pryzmat przyszłościowy dla klienta a jednorazowy , nie dbają o interesy klienta w przyszłości o potencjalnych dodatkowych usługach które mogą przeprowadzić w jego aucie lub wielu innych z czystego polecenia.

Nasza wizja prowadzenia firmy jest prosta a zarazem solidna i fundamentalna - klient jest dla nas najważniejszy a najlepszy klient to właśnie ten z POLECENIA.

Nasza praca to nasza pasja , zainteresowanie i hobby - przekształciliśmy to w pełnometrażowa firmę która generuje dochody dlatego też nasze podejście do klienta zawsze będzie odmienne niż konkurencji - często wolimy poświęcić więcej czasu tylko dla tego żeby zrobić coś lepiej - coś co na pierwszy rzut oka klient nigdy nie zauważy ale dla nas to coś istotnego , to nasza etyka pracy i honor.

Czy znajdą Państwo tańsze oferty ? na pewno tak ! nigdy nie konkurowaliśmy ceną a naszym mottem jest wyprzedzamy jakością.

Jakość to przede wszystkim wsparcie po zakupowe , support , okres gwarancji dobór produktów tylko najwyższej jakości - wszak pracujemy z autami wartymi setki tyś zł a czasem nawet kwoty idą w okrągłej bańce jak możemy sobie pozwolić na półśrodki czy kompromis?

Należy sobie uświadomić iż to co jest tanie z reguły jest DROGIE dla tego też u Nas na pewno nie znajdziesz najtańszej oferty ale takiej dzięki której ani my ani Ty nie będziesz się wstydził .

Drugą istotną kwestią jest kwestia bezpieczeństwa , nie dość że nasz samochód często to nasza świątynia tak też często podróżujemy z naszymi ukochanymi  czy wybaczylibyśmy sobie oszczędność w razie awarii oprogramowania ? 

Reasumując stawialiśmy , stawiamy i będziemy stawiać na jakość obsługi , jakość produktu i zawsze będziemy oferować coś więcej niż tylko szybki "deal" i szybka kasa.