Usuwanie AdBlue - Wyłączanie Adblue - Wyprogramowanie Adblue

Osobowe Dostawcze Ciężarowe Budowlane Rolnicze PSA VAG CNH
 

Czym jest AdBlue i co to znaczy Usuwanie AdBlue ?

System AdBlue to według producentów innowacyjny system służący do normalizacji i ograniczania emisji spali w samochodach , z perspektywy marketingu ma on za zadanie spełniać wszystkie kryteria i normy ekologów którzy dopuszczają samochód do produkcji. 

Jak wiemy producenci często nie bywają szczerzy co do norm emisji spalin swoich pojazdów i często takie dodatkowe systemu typu AdBlue w praktyce nie mają nic wspólnego ze zmniejszoną emisją spalin. System Adblue jest kosztowny w utrzymaniu a zarazem koszmarnie drogi w serwisie i naprawie. Naprawa Systemu Adblue wiąże się często z kompleksową wymiana całego układu Adblue co generuje spore koszta. Rozwiązanie to nie daje gwarancji bezawaryjności ponieważ system może ulec uszkodzeniu ponownie


Już dziś Zadzwoń i umów się aby rozwiązać swój problem Adblue metodą USUWANIA ADBLUE w naszej firmie.

NaviTronic
Mysłowice ul. Strażacka 6

41-400. tel 696 669 346.

24/7


 • Jakie zatem rozwiązanie oferuje nasza firma ?


 • Usuwanie Adblue poprzez komputerową dezaktywacje systemu w sterowniku silnika. Takie rozwiązanie daje pewność iż usterka nigdy już nie wróci.


 • Usuwanie Adblue jest całkowicie bezpieczne dla pojazdu i silnika  , Nasz autorski program Usuwanie Adblue nie pozostawia żadnego śladu w komputerze silnika a także przy weryfikacji norm spalin zarówno parametry pozostają bez zmian a także sam system nie zostaje usunięty fizycznie z pojazdu a tylko i wyłącznie komputerowo.
 • Ile kosztuje Wyprogramowanie/Usunięcie Adblue ?
 • Koszt wyprogramowania zalezny jest od marki , modelu i rocznika ceny zaczynają się już od 1600zł dla samochodów osobowych z lat produkcji 2011-2016 , 2500zł dla samochodów od 2018 roku a dla samochodów dostawczych od 2500zł , samochody cięzarowe , rolnicze i budowlane od 5000zł do nawet 15000zł (cięzkie sprzęty kopalniane, wiertnice)  Koszt wyprogramowania to 1/4 ceny naprawy gdzie naprawa może kosztować nawet 15,000zł w zwykłym samochodzie osobowym a kilkadziesiąt tyś złotych w sprzętach budowlanych


 • Usuwanie Adblue nie należy do łatwych czynności , zmianie musi ulec cała mapa sterownika silnika , w procesie Usuwanie Adblue wymagana jest ogromna wiedza i specjalistyczne systemy komputerowe i programy aby taką procedurę przeprowadzić szybko i bezpiecznie. Źle wykonana usługa Usuwania Adblue niesie za sobą spore ryzyko uszkodzenia pozostałych systemów w aucie takich jak DPF, EGR, Układ wtryskowy czy układ turbo doładowania.

USUWANIE ADBLUE

Co zyskujesz ? 
 • Dożywotnia gwarancja
 • Faktura lub Paragon 
 
 •  Gwarantujemy  iż problem Adblue nie wróci po zastosowaniu usług USUWANIA ADBLUE
 • Oprogramowanie nie wpływa na prace silnika oraz układu paliwowego.
 • Wyłączane jest bezpiecznie i nie powoduje żadnych problemów w przyszłości oraz daje 100% pewność rozwiązania problemu bezpowrotnie.

 • Nie wymagana jest żadna  ingerencja w sterownik silnika ECU nie rozbieramy , nie rozklejamy i nie rozlutowujemy układów , cała procedura USUWANIA ADBLUE przebiega całkowicie po oryginalnej fabrycznej wtyczce OBDII.

 • Dlaczego nie warto wybierać tanich ofert? wyłączenie systemu Adblue wymaga nie lada wiedzy technologicznej z zakresu pracy tego silnika , wiele firm wyłącza jedynie kontrolki co w efekcie wizualnym dla klienta może i to wystarczy lecz następstwa źle wy programowanego systemu są katastrofalne.

 • Przede wszystkim silnik oraz cały układ paliwowy będzie pracował w wyjątkowo nie korzystnych warunkach co grozi ogromnymi kosztami remontu oraz naprawy.

 • Kolejna kwestia to kontrole drogowe służb mających wiele urządzeń do odczytu emisji spalin i sprawności systemu , źle wyłączony system wyjdzie przy pierwszej kontroli co niesie za sobą ogromne sumy w kilkunastu tysiącach euro za kary i opłaty ekologiczne. Firma może nie wytrzymać takiego załamania finansowego .

 • Koszt naprawy w ASO to kolejne tysiące złotych lecz naprawa da efekt wyłącznie na kolejne 30-40tyś km gdzie w następstwie system znowu zacznie źle pracować z uwagi na samą technologie która sama w sobie została wdrążona w pospiechu przez co jest niesamowicie awaryjna i nie dopracowana. 

 • Jedynym sensownym rozwiązaniem to profesjonalne wyłączenie systemu z kodu źródłowego programu "softu" w aucie.
 • Oprogramowanie wgrywane jest poprzez złącze OBD bezpiecznie dla silnika i pojazdu - Sterownik nie jest rozbierany-lutowany.

 696 669 346 HOT LINE 24/7